Glede na to da imamo polovico hiše v enem nivoju, polovico pa v dveh (brez izoliranega podstrešja), ostrešja niso pripeljali v modulih ampak v razsutem stanju. Po pogovoru z montažersko ekipo ima to svoje prednosti, saj si lahko bolj natančen, vsak špirovec se posebej privijači tako da je zadeva na koncu bolj kvalitetna.
Peti dan montaže (sobota) nam je bilo vreme še naklonjeno in fantje so hiteli, da se ostrešje podeska in pokrije do večera, saj je za začetek prihodnjega tedna kazalo na dež. Smo dodali še dva para pridnih rok, da je bila streha končana in pokrita s sekundarno kritino pozno popoldne in so fantje lahko odšli mirni domov na nedeljski oddih. Hiša ima končno podobo, jupiii!
Pa še dve besedi o ekipi montažerjev: fascinantno je dejstvo, da hišo postavijo trije montažerji. Pomagata jim le voznik kamiona in žerjavist, vendar samo iz svojih kabin. Fantje so res navajeni delat, res pravi garači – dokler ni bila streha pokrita so delali praktično brez prestanka. Poklon takšni ekipi z Danijem na čelu!
Leave A Comment